Project Description

SAD šviesos terapija: geresnė emocinė savijauta, kokybiškesnis miegas

Intensyviosios šviesos seansai yra geriausias žinomas nemedikamentinis būdas sezoniniam nuotaikų sutrikimui (angl. Seasonal Affective Disorder, SAD) įveikti.

Keičiantis metų laikams kamuoja prislėgta nuotaika, nerimas ar nemiga? Sunkiau keltis rytais, dažniau norisi saldumynų? Tai – natūralu. Šviesa labai stipriai veikia žmogų, o jos trūkstant ilgesnį laiką (rudenį, žiemą, pavasarį), gali pasireikšti sezoniniai nuotaikų sutrikimai. Tokiam slogučiui įveikti ir buvo sukurtos SAD lempos, kurių nauda gerinant emocinę savijautą buvo įrodyta mokslo.

Kviečiame užsukti į studiją “Sveika šviesa”, išbandyti SAD šviesos terapijos poveikį ir pajusti, kaip po truputį grįžta jėgos, šviesėja mintys ir gerėja nakties miegas.

Naudoti SAD šviesos terapijos seansus rekomenduojama profilaktiškai, ne tik pasireiškus sezoninės depresijos simptomams. Tamsiuoju metų laiku rekomenduojami bent 3-5 seansai per savaitę. Jei emocinė savijauta negerėja arba pakartotinai pasireiškia nepageidaujami simptomai, rekomenduojami kasdieniai intensyviosios šviesos terapijos seansai savaitę ar dvi. Galima iš karto pasirinkti kasdienius seansus arba tokį dažnumą pasirinkti vėliau, priklausomai nuo to, kaip jaučiatės.

SAD seansas trunka 20 minučių, tad galite skirti laiko skaitymui, bandravimui su draugu ar tiesiog klausytis mėgstamos muzikos savo ausinuke.

UŽSISAKYK