“Labai mėgstu leisti laiką gamtoje. Deja, aną žiemą šaltis ir drėgmė daug būnant lauke stipriai pažeidė rankų odą.

Apskritai turiu jautrią, sausą, neatsparią odą, bet tuomet buvo taip blogai kaip niekada: oda džiūvo, trūkinėjo iki kraujo, ir niekaip negijo. Nepadėjo nei dermatologų man žiemai rekomenduojami gydomieji kremai, nei geros kokybės kosmetika rankoms, kuri vasarą ir rudenį puikiai tiko. Nemačiau visiškai jokių gijimo ženklų. Jau buvo gėda prieš žmones, taip prastai atrodė rankos.

Kažkas tai pavadino “alergija šalčiui” – iš tiesų žiemą mano oda, ne tik rankų, bet ir veido, būdavo linkusi sausėti ir pleiskanoti, bet šįsyk situacija atrodė kritiškai, o blogiausia, kad iš tiesų niekas negelbėjo.

Kadangi jau anksčiau buvau patyrusi, ką vos vienas LED kursas gali padaryti veido odai, nutariau išbandyti LED rankoms, ir į tai tikrai dėjau nemažai vilčių.

Bandydama LED šviesą, atsisakiau visų kitų priemonių (maitinančių kremų, serumų rankų odai, kremo su cinku, gydomųjų losjonų, ir t.t.). Norėjau pažiūrėti, kaip tai veikia. Nusifotografavau ranką prieš LED kursą, kad galėčiau palyginti.

Pirmieji kartai tikrai neįkvėpė, ryškesnių pokyčių nemačiau, ir ėmė atrodyti, kad man tikrai nebepadės niekas. Paskui po truputį ėmė jaustis ir matytis gerėjimas.

Po penktojo seanso rankų oda dar tikrai neatrodė idealiai: vis dar buvo sausoka.

Tačiau kai nufotografavau ranką baigusi kursą, ir sudėjau tas dvi nuotraukas, prieš ir po, pamačiau, kad vis tik pagerėjo, ir labai stipriai. Rankų oda buvo sugijusi, atsinaujinusi ir labai suminkštėjusi.

Man visada labai gera įsitikinti efektyvumu. Tai jau antras kartas, kai įsitikinu akivaizdžiu teigiamu LED poveikiu. ”

__________________________________

Ačiū visiems, kas fiksuoja pokyčius.

LED šviesos terapija pasaulyje vis plačiau naudojama sprendžiant įvairias odos problemas: aknę, ankstyvuosius senėjimo požymius, raudonį, jautrumą. Regeneruojantį LED poveikį jau yra įrodę ir moksliniai tyrimai.

Džiaugiamės, kad padedame atrasti šviesos naudą ir Lietuvos gyventojams: grįžtantys klientai ir jų akivaizdūs pokyčiai mums dar geresnis įrodymas, nei mokslininkų išvados.

Užsukite į studiją SVEIKA ŠVIESA Vilniuje, Savanorių pr. 1 (PC “Helios” II aukšte), išbandykite patys arba dovanokite šviesos kursą artimiesiems.