“Dėkoju už galimybę išmėginti SAD lempas, šis dešimties seansų kursas paliko teigiamų pėdsakų gyvenimo kokybei. Ryškiausias pokytis – susitvarkęs miegas, vietoj ilgą laiką kamavusio naktinio prabudinėjimo ar nemigos dabar karaliauja gilus nepertraukiamas miegas. Dar niekados taip gerai nemiegojau, susitvarkė dienos-nakties režimas, lengvai užmiegu dešimtą vakaro ir/ar lengvai atsibundu penktą ryte, jaučiuosi žvali ir pailsėjusi. Kitas fenomenalus dalykas – seanso metu jausdavausi taip, kaip kažkada vaikystėje – plačiai atmerktomis akimis, viskas ryšku, įdomu, gyva, smalsu, net ir pasibaigus seansui likdavo “ryškesnio gyvenimo vaizdo” pojūtis, kurį sėkmingai pritaikiau kasdienybėje.

Kadangi jau ne pirmus metus bandau įveikti depresiją įvairiais vaistais ir terapija, kol kas adekvačiausią pažangą pajutau po SAD šviesos terapijos, bent jau miego kokybei. Rekomenduočiau SAD lempas žmonėms, norintiems susitvarkyti dienos/nakties rėžimą, pakelti bendrą nuotaikos foną 🙂 Taip pat komplimentai studijos kūrėjai ir personalui, labai jauki, draugiška ir gydanti atmosfera 🙂 ”

__________________________________

Ačiū Eglei už atsiliepimą: mūsų ir būsimų mūsų lankytojų vardu. Žinome, kad vieno žmogaus pasidalinimas įkvepia sprendimų ieškoti ir kitus. Kadangi SAD šviesos terapija Lietuvoje – dar didelė naujiena, labai branginame tikrų lankytojų tikras istorijas.

Jeigu Jus:
✓ kamuoja nemiga,
✓ sunku užmigti vakarais ir keltis rytais,
✓ miego režimas sutrikęs, o miegas negilus,
✓ vargina slogios nuotaikos,
✓ slegia nerimas,
✓ dingęs gyvenimo džiaugsmas,
✓ padidėjęs potraukis saldumynams,
✓ per tamsesnes būsenas sudėtinga ne tik džiaugtis gyvenimu, bet ir atlikti kasdienes užduotis –

kviečiame išbandyti mūsų “laimės lempas”: itin ryškią SAD šviesą, specialiai sukurtą skatinti serotonino ir melatonino gamybą.
Serotoninas pelnytai vadinamas laimės hormonu, melatoninas – gero miego, o vadinamųjų laimės lempų šviesos teigiamą poveikį jau yra įrodę ir moksliniai tyrimai.

Šviesos terapija sparčiai populiarėja visame pasaulyje kaip papildoma pagalba žmonėms, siekiantiems geresnės emocinės ir fizinės savijautos, taip pat ieškantiems būdų padėti sau be vaistų: tiek sezoninės depresijos, tiek kitų emocinių sutrikimų atvejais.
Džiaugiamės, kad padedame atrasti šviesos naudą ir Lietuvos gyventojams.

Užsukite į studiją SVEIKA ŠVIESA Vilniuje, Savanorių pr. 1 (PC „Helios“ II aukšte), išbandykite patys arba dovanokite šviesos kursą artimiesiems. Tai pirmoji ir vienintelė šviesos terapijos studija Lietuvoje, sukaupusi ne vienerių metų patirtį ir žinių bagažą.
Jei šviesos terapijos poveikis pranoks Jūsų lūkesčius – jau galite įsigyti terapinį prietaisą ir namams ar biurui.