“Dėkoju už galimybę išmėginti SAD lempas, šis dešimties seansų kursas paliko teigiamų pėdsakų gyvenimo kokybei. Ryškiausias pokytis – susitvarkęs miegas, vietoj ilgą laiką kamavusio naktinio prabudinėjimo ar nemigos dabar karaliauja gilus nepertraukiamas miegas. Dar niekados taip gerai nemiegojau, susitvarkė dienos-nakties rėžimas, lengvai užmiegu dešimtą vakaro ir/ar lengvai atsibundu penktą ryte, jaučiuosi žvali ir pailsėjusi. Kitas fenomenalus dalykas – seanso metu jausdavausi taip, kaip kažkada vaikystėje – plačiai atmerktomis akimis, viskas ryšku, įdomu, gyva, smalsu, net ir pasibaigus seansui likdavo “ryškesnio gyvenimo vaizdo” pojūtis, kurį sėkmingai pritaikiau kasdienybėje.

Kadangi jau ne pirmus metus bandau įveikti depresiją įvairiais vaistais ir terapija, kol kas adekvačiausią pažangą pajutau po SAD šviesos terapijos, bent jau miego kokybei. Rekomenduočiau SAD lempas žmonėms, norintiems susitvarkyti dienos/nakties rėžimą, pakelti bendrą nuotaikos foną 🙂 Taip pat komplimentai studijos kūrėjai ir personalui, labai jauki, draugiška ir gydanti atmosfera 🙂 ”

**************************

Dėkojame Eglei už tokį atvirą atsiliepimą. Žinome, kad vieno žmogaus pasidalinimas labai įkvepia pagalbos ieškoti ir kitus. Kadangi SAD šviesos terapija Lietuvoje – dar naujiena, ypač vertiname tikrų lankytojų tikrus atsiliepimus.

Jei kamuoja nemiga, sunku užmigti ir keltis rytais, jei vargina slogios nuotaikos, nerimas, jei per tamsesnes būsenas sudėtinga džiaugtis gyvenimu, kviečiame išbandyti mūsų laimės lempas – itin ryškią SAD šviesą, specialiai sukurtą skatinti serotonino ir melatonino gamybą. Serotoninas pelnytai vadinamas laimės hormonu, melatoninas – gero miego, o vadinamųjų laimės lempų šviesos teigiamą poveikį jau yra įrodę ir moksliniai tyrimai.

Šviesos terapija sparčiai populiarėja visame pasaulyje kaip papildoma pagalba žmonėms, siekiantiems geresnės emocinės ir fizinės savijautos. Labai džiaugiamės, kad padedame atrasti šviesos naudą ir Lietuvos gyventojams.

Užsukite į mūsų studiją Vilniuje, Savanorių pr. 1 (PC „Helios“ II aukšte), išbandykite patys arba dovanokite šviesos kursą artimiesiems.