“Į šviesos terapiją atėjau sirgdama vidutinio sunkumo depresija ir generalizuotu nerimo sutrikimu, taip pat esu itin jautrus asmuo. Beveik kiekvieną rytą turėdavau įdėti daugybę pastangų, kad prisiversčiau pakilti iš lovos, o atsikėlusi ilgai negalėdavau išsibudinti. Labai mėgstu sportuoti, tačiau visiškas energijos neturėjimas neleido mėgautis šiuo užsiėmimu. Darbe sunkiai galėdavau susikaupti, nuolat imdavo mieguistumas. Dažną dieną jausdavausi tiesiog apatijoje, atrodo, niekas nedžiugindavo. Dėl žemos savivertės bijojau kažką keisti, drąsiau imtis permainų. Labai sunku buvo išbūti dirginančioje aplinkoje, greitai pavargdavau. Vaistai, psichologų, psichoterapeutų konsultacijos, darbas su savimi, knygos ir dar daugybė priemonių buvo išbandyta, kad pagerinčiau savo emocinę būseną, pakeisčiau neteisingas nuostatas, kurios keldavo nerimą ir įtampą. Nepaisant to, nesijaučiau iki galo laiminga, nejutau gyvenimo džiaugsmo.

Apie šviesos terapiją sužinojau visiškai atsitiktinai. Tiesiog draugės pasidalinta SVEIKA ŠVIESA nuoroda socialinėje erdvėje paskatino apie šviesos terapiją pasidomėti plačiau. Mane labai suintrigavo mokslininkų atlikti tyrimai ir kitų klientų atsiliepimai apie teigiamą šviesos terapijos poveikį emocinei sveikatai. Mintį, kad šis metodas man tikrai padėtų, ilgai nešiojausi širdyje. Todėl sužinojusi apie galimybę išbandyti šviesos terapiją, net nedvejodama užpildžiau prašymą. Ir šiandien galiu drąsiai teigti, kad šis žingsnis buvo vienas teisingiausių per mano visus 35 gyvenimo metus. Šviesos terapija buvo vienas iš tų būdų, kuris labai akivaizdžiai ir per trumpą laiką padėjo pasiekti nuostabių emocinės sveikatos pagerėjimo rezultatų.

Po penkių šviesos terapijos seansų pradėjau aiškiai pastebėti, kad ryte labai lengva keltis, nebesinori gulinėti. Tapau ramesnė sudėtingose ir dirginančiose situacijose. Paskaičiau pranešimą 40 žmonių auditorijai ir praktiškai nejaučiau jokio nerimo! Kas ankščiau sukeldavo itin stiprias emocijas. Taip pat pastebėjau, kad ilgėja ramybės būsenos laikas bendraujant ar žaidžiant su savo energingu ir labai smalsiu šešiamečiu. Be galo džiaugiuosi, kad dabar galiu su vaiku turėti kokybiškesnį laiką kartu.

Džiuginančius pokyčius ėmiau jausti ir darbinėje aplinkoje. Jei darbe susikaupti ankščiau galėdavau vos pusvalandį, šiandien galiu dėmesį sukoncentruoti tiek kiek reikia. Nebesunku išbūti pilną darbo dieną, nes atrodo, turiu tiek energijos, kad galėčiau galybę darbų nuveikti.

Ir taip, aš vėl grįžau į sportą! Iš vos vienos (arba nė vienos) treniruotės per savaitę, aš turiu energijos sportuoti kas dieną.

Atsiradus vidinei ramybei, lengviau priimu sprendimus, racionaliau matau situacijas ir save jose. Ankščiau lankymasis dideliuose prekybos centruose ar dideliuose renginiuose buvo nepakeliamai varginantis, tačiau dabar dirginantį triukšmą pakeliu daug lengviau. Džiaugsmingas buvo ir pats seansų lankymas, kaip buvo gera turėti 20 minučių visiškos ramybės dienos bėgyje darniai ir jaukiai įrengtoje šviesos terapijos studijoje.

Dešimties seansų pakako, kad pasijustų akivaizdūs emocinės sveikatos pagerėjimo pokyčiai, tačiau bent jau kurį laiką, šviesos terapija ir toliau liks svarbi mano kasdienio gyvenimo dalis.

Visiems, kas susiduria su emocinės sveikatos problemomis, labai rekomenduoju išbandyti šią terapiją, tai tikrai padeda. O šviesos terapijos studijai nuoširdus ačiū už galimybę vėl pajusti gyvenimo džiaugsmą.”

__________________________________

Ačiū Gintarei už atsiliepimą: mūsų ir būsimų mūsų lankytojų vardu. Žinome, kad vieno žmogaus pasidalinimas įkvepia sprendimų ieškoti ir kitus. Kadangi SAD šviesos terapija Lietuvoje – dar didelė naujiena, labai branginame tikrų lankytojų tikras istorijas.

Jeigu Jus:
✓ kamuoja nemiga,
✓ sunku užmigti vakarais ir keltis rytais,
✓ miego režimas sutrikęs, o miegas negilus,
✓ vargina slogios nuotaikos,
✓ slegia nerimas,
✓ dingęs gyvenimo džiaugsmas,
✓ padidėjęs potraukis saldumynams,
✓ per tamsesnes būsenas sudėtinga ne tik džiaugtis gyvenimu, bet ir atlikti kasdienes užduotis –

kviečiame išbandyti mūsų “laimės lempas”: itin ryškią SAD šviesą, specialiai sukurtą skatinti serotonino ir melatonino gamybą.
Serotoninas pelnytai vadinamas laimės hormonu, melatoninas – gero miego, o vadinamųjų laimės lempų šviesos teigiamą poveikį jau yra įrodę ir moksliniai tyrimai.

Šviesos terapija sparčiai populiarėja visame pasaulyje kaip papildoma pagalba žmonėms, siekiantiems geresnės emocinės ir fizinės savijautos, taip pat ieškantiems būdų padėti sau be vaistų: tiek sezoninės depresijos, tiek kitų emocinių sutrikimų atvejais.
Džiaugiamės, kad padedame atrasti šviesos naudą ir Lietuvos gyventojams.

Užsukite į studiją SVEIKA ŠVIESA Vilniuje, Savanorių pr. 1 (PC „Helios“ II aukšte), išbandykite patys arba dovanokite šviesos kursą artimiesiems. Tai pirmoji ir vienintelė šviesos terapijos studija Lietuvoje, sukaupusi ne vienerių metų patirtį ir žinių bagažą.
Jei šviesos terapijos poveikis pranoks Jūsų lūkesčius – jau galite įsigyti terapinį prietaisą ir namams ar biurui.