„Dar visai neseniai raudojau į pagalvę, maliausi savo susikurtoje pelkėje ir beviltiškai ieškojau būdų sau padėti išlipti iš saviplakos balos. Jausmas buvo toks, lyg turėtum džiaugtis tuo ką turi – šeimą, sveikatą, namus, bet neturėjau jėgų tai daryti. Ir tai ne dėl fizinės traumos. Dėl susikaupusio ilgamečio skausmo, kuris tykiai slėpėsi ir laukė tinkamų aplinkybių kada galės išsiveržti. Na o tada jau maža nepasirodė 🙂

Slėpiausi po optimizmo kauke ir ignoravau kūno siunčiamus ženklus – tokius kaip nuolatinis nerimas, prastas miegas, energijos trūkumas, abejingumas, nepaaiškinamas liūdesys.

Lemiamu šuoliu iš šios duobės tapo mano noras ieškoti sau pagalbos, darbas su savimi, įvairūs ir patys netikėčiausi pagalbos sau būdai.

Kuomet išgirdau apie studiją SVEIKA ŠVIESA ir „stebuklingas“ lempas, kurių poveikis pagrįstas mokslininkų tyrimais – pasidžiaugiau gražia idėja ir žmonių atsidavimu jai. Tik tiek. Bet pati SAD šviesos terapijos poveikiu patikėjau gal tik 10 proc.

Turiu prisipažinti, kad klydau. Ir labai stipriai. Kas priminė man seną įsitikinimą, kad pirma išbandyk ir tik po to vertink.

SAD lempų procedūrų kursą pradėjau dėl to, kad išmėginčiau, nes juk blogiau nebus. Ir gal dėl tos 10 proc. tikimybės, kad suveiks. Juk pati turiu save „ištraukti už ausų“ iš vidinės pelkės. Koks dar seratoninas, melatoninas ir mokslininkų teiginiai? Juk veikia tik tai kuo tikim. Aš netikėjau, nes per 3 mėnesius jau buvau susigyvenusi su beviltiškumo būsena ir mechanišku darbų/veiksmų atlikimu.

Mano nuostabai, po pirmos ir antros SAD procedūros jaučiau žvėriška energijos antplūdį. Atrodė lyg grįžo seni geri laikai ir jokių bėdų lyg nebūta. Po 3 ir 4 – norėjau viska mesti, nes didelį energijos kiekį keisdavo dar gilesnė duobė… Dėka SVEIKA ŠVIESA komandos, kuri mane konsultavo ir buvo vos ne mintinai išanalizavusi mokslininkų nurodomą SAD lempų galimą šalutinį poveikį – ryžausi tęsti. Kai po 6 procedūros išėjusi pagalvojau: “o kur dingo mano energijos perteklius ir nuotaikų svyravimai?”, supratau, kad įvyko lūžis. Bijojau tik kiek ilgai išliks poveikis ir ar netapsiu priklausoma nuo tų “stebuklingų” lempų?

Jau praėjo nemažai laiko po kurso baigimo. Šiandien vis dar jaučiuosi rami vidumi, mano optimizmas vidinis, o ne išorinis, į stresines situacijas reaguoju taip ramiai, kad net pati save šokiruoju. Taip, būna ir aštresnių reakcijų, kad ir per pilnatį 🙂 Bet vidinė ramybė yra ir nedingsta, miegu gerai, nuotaikos svyruoja minimaliai ir tai dėl rimtų priežasčių. Mane džiugina kasdieniai dalykai ir nebegyvenu praeitimi ar ateitimi. Gyvenu šiandiena 🙂

Žinau, daugelis pagalvos, kad tai tik įsitikinimas, placebas.

Atsakysiu taip – išmėginti nekainuos nei daug laiko, nei pinigų, o atrasti galima labai daug. Tiesiog žinokit apie tokia galimybę padėti sau ar artimui.”

__________________________________

Ačiū Kristinai už atsiliepimą: mūsų ir būsimų mūsų lankytojų vardu. Žinome, kad vieno žmogaus pasidalinimas įkvepia sprendimų ieškoti ir kitus. Kadangi SAD šviesos terapija Lietuvoje – dar didelė naujiena, labai branginame tikrų lankytojų tikras istorijas.

Jeigu Jus:
✓ kamuoja nemiga,
✓ sunku užmigti vakarais ir keltis rytais,
✓ miego režimas sutrikęs, o miegas negilus,
✓ vargina slogios nuotaikos,
✓ slegia nerimas,
✓ dingęs gyvenimo džiaugsmas,
✓ padidėjęs potraukis saldumynams,
✓ per tamsesnes būsenas sudėtinga ne tik džiaugtis gyvenimu, bet ir atlikti kasdienes užduotis –

kviečiame išbandyti mūsų “laimės lempas”: itin ryškią SAD šviesą, specialiai sukurtą skatinti serotonino ir melatonino gamybą.
Serotoninas pelnytai vadinamas laimės hormonu, melatoninas – gero miego, o vadinamųjų laimės lempų šviesos teigiamą poveikį jau yra įrodę ir moksliniai tyrimai.

Šviesos terapija sparčiai populiarėja visame pasaulyje kaip papildoma pagalba žmonėms, siekiantiems geresnės emocinės ir fizinės savijautos, taip pat ieškantiems būdų padėti sau be vaistų: tiek sezoninės depresijos, tiek kitų emocinių sutrikimų atvejais.
Džiaugiamės, kad padedame atrasti šviesos naudą ir Lietuvos gyventojams.

Užsukite į studiją SVEIKA ŠVIESA Vilniuje, Savanorių pr. 1 (PC „Helios“ II aukšte), išbandykite patys arba dovanokite šviesos kursą artimiesiems. Tai pirmoji ir vienintelė šviesos terapijos studija Lietuvoje, sukaupusi ne vienerių metų patirtį ir žinių bagažą.
Jei šviesos terapijos poveikis pranoks Jūsų lūkesčius – jau galite įsigyti terapinį prietaisą ir namams ar biurui.