Kristina dalinasi rezultatais po SAD šviesos terapijos kurso:

“Taip sutapo, kad šviesos terapijos seansus atlikau gana sudėtingu emociškai metu. Jau po pirmųjų SAD šviesos terapijos dienų pastebėjau, kad net grįžusi namo vėlai ir labai pavargusi, esu mažiau emociškai išsibalansavusi, mažiau suirzusi!

Tai buvo pirmasis teigiamas dalykas, kurį pastebėjau.

Tos 20 minučių kai kuriomis dienomis buvo palaimingiausios ir ramiausios mano minutės, jų metu leidau sau medituoti, vartyti studijoje esančias knygas, spalvinti mandalas, pora kartų atlikau tempimo pratimus.

Visada po seanso išeidavau šiek tiek prasivaliusi ir ramesnė.

Po keturių ar penkių seansų ėmė ryškėti poveikis miegui. Įprastai pabusti ir išlipti iš lovos rytais man reikėdavo pernelyg daug pastangų, kartais šita kankynė trukdavo ir iki valandos, o retsykiais baigdavosi ir ašaromis.

Po SAD šviesos seansų pabudimas tapo paprastesnis ir lengvesnis. Atgavau kontrolę iš miego gniaužtų. Vis dar leidžiu sau pagulėti 20-30 minučių po žadintuvo, bet ne dėl to, kad negalėčiau atplėšti akių, o dėl to, kad tiesiog galiu sau leisti ramiai pagulėti ir pasidžiaugti ryto ramybe.

Vienas minusas, kurį dauguma šiaip jau laikys privalumu – nebepabundu po kiekvieno miego ciklo (maždaug kas 90 minučių), vadinasi, atsimenu mažiau sapnų! Aišku, dėl to man užtenka mažiau miego, kad būčiau pilnai pailsėjusi.

Praėjo jau savaitė po paskutinio seanso. Jaučiu, kad mano organizmas priprato prie šviesos ir natūraliai norisi daugiau laiko praleisti lauke ir pasilepinti dienos šviesa.

Prisegu džiugų printscreen’ą – geriausias širdies ritmas miego metu per du mėnesius po 5 SAD terapijos dienų!”

__________________________________

Ačiū Kristinai už atsiliepimą: mūsų ir būsimų mūsų lankytojų vardu. Žinome, kad vieno žmogaus pasidalinimas įkvepia sprendimų ieškoti ir kitus. Kadangi SAD šviesos terapija Lietuvoje – dar didelė naujiena, labai branginame tikrų lankytojų tikras istorijas.

Jeigu Jus:
✓ kamuoja nemiga,
✓ sunku užmigti vakarais ir keltis rytais,
✓ miego režimas sutrikęs, o miegas negilus,
✓ vargina slogios nuotaikos,
✓ slegia nerimas,
✓ dingęs gyvenimo džiaugsmas,
✓ padidėjęs potraukis saldumynams,
✓ per tamsesnes būsenas sudėtinga ne tik džiaugtis gyvenimu, bet ir atlikti kasdienes užduotis –

kviečiame išbandyti mūsų “laimės lempas”: itin ryškią SAD šviesą, specialiai sukurtą skatinti serotonino ir melatonino gamybą.
Serotoninas pelnytai vadinamas laimės hormonu, melatoninas – gero miego, o vadinamųjų laimės lempų šviesos teigiamą poveikį jau yra įrodę ir moksliniai tyrimai.

Šviesos terapija sparčiai populiarėja visame pasaulyje kaip papildoma pagalba žmonėms, siekiantiems geresnės emocinės ir fizinės savijautos, taip pat ieškantiems būdų padėti sau be vaistų: tiek sezoninės depresijos, tiek kitų emocinių sutrikimų atvejais.
Džiaugiamės, kad padedame atrasti šviesos naudą ir Lietuvos gyventojams.

Užsukite į studiją SVEIKA ŠVIESA Vilniuje, Savanorių pr. 1 (PC „Helios“ II aukšte), išbandykite patys arba dovanokite šviesos kursą artimiesiems. Tai pirmoji ir vienintelė šviesos terapijos studija Lietuvoje, sukaupusi ne vienerių metų patirtį ir žinių bagažą.
Jei šviesos terapijos poveikis pranoks Jūsų lūkesčius – jau galite įsigyti terapinį prietaisą ir namams ar biurui.