“Apie šviesos reikalingumą, jos poveikį emocinei ir fizinei būklei, jau nemažai žinojau, nes keletą metų gyvenau Skandinavijos šalyse, kur apie tai daug kalbama. Tad, kai tik atsirado “Sveika šviesa”, iškart atkreipiau dėmesį. Bet vis neprisiruošdavau išbandyti. Nežinau kodėl man asocijavosi, kad paslauga skirta tiems, kas turi konkrečių nusiskundimų, problemų, kurias nori išspręsti. O aš iš tų, kuriems ir taip viskas gerai. Ir vis tik, atėjus lapkričiui, pamaniau, išbandysiu itin ryškią (SAD) šviesą.

Po pačio pirmo seanso, vakare dėlioju sau virtuvėje sekančios dienos pietų dėžutę ir jaučiu, kad miego noriu taip, kad vokus bene laikyti reikia, kad nesuliptų. Žvilgteliu į laikrodį – be dešimt aštuonios – pirma mintis sugedo laikrodis. Patikrinu telefoną – tiek pat. Galvoje karuselė užsisuko – kas man darosi, ką šiandiena veikiau, kodėl aš tokia pavargusi ir t.t. Ir tuomet prisimenu, kad vienintelis neįprastas dalykas buvo SAD šviesos seansas. Miegoti atsiguliau 9 vakaro ir miegojau taip gerai, kad ryte pabudus pamaniau: “O dabar tai aš pavarysiu su SAD, jei jis taip veikia” 🙂 Ir pavariau. Penkias dienas iš eilės kiekvieną dieną. Į savaitės galą susiaktyvinau taip, jog vakare norėdavau veiksmo, o ne miegoti 🙂 Likusius keturis kartus išnaudojau saikingiau – po du kartus per savaitę, kas man asmeniškai labai tiko.

Ką pastebėjau? Labiausiai – pagerėjusią miego kokybę. Miegas tapo gilesnis (nes aš iš tų, kurios miega jautriai ir miegodamos viską girdi 🙂 ). Organizmas ėmė “atsiimti” po 9 val miego, o jas išmiegojusi aš jaučiuosi geriausiai pailsėjusi, bet jau kurį laiką miegodavau iki 8 val., mat “darbai, reikalai, tikslai”. Labai natūraliai sugrįžę 9 miego valandos, mane itin džiugina.

Ir dar nutiko beveik mistinis dalykas – visą mėnesį nepastebėjau cepelininio dangaus. Dangus tai toks buvo, o aš nė karto neįgarsinau net pati sau, jog ir vėl tamsu lauke 🙂

Su energija ir aktyvumu ir iki tol viskas buvo gerai, bet kadangi puikiai išsimiegu, ryte tapau darbingesnė. Atsikeliu, susiruošiu ir iškart noriu veikti.
Neslėpsiu, kad pradžioje buvau gana skeptiškai nusiteikusi ir bandžiau su mintimi “nu nu, pažiūrėsiu”. Ir pažiūrėjau. 🙂 Ir patiko! Ir veikia! Ir štai taip nuo “man viskas gerai” atsiverčiau į “ką dar turite, noriu išbandyti” 🙂
Ačiū! Tikrai visada gali būti geriau! Klestėkite!”

****

Dėkojame Linai! Smagu, kad į mūsų studiją užsuka tie, kuriems viskas gerai, ir kurie gali paliudyti, kad net tuomet, kai viskas gerai, visada gali būti geriau.

Tačiau jei kažkam sunkiau užmigti ar keltis ryte, jei kamuoja slogios nuotaikos ar nerimas, jei per tamsesnes būsenas sudėtinga džiaugtis gyvenimu, išties labai kviečiame išbandyti mūsų laimės lempas – itin ryškią šviesą, specialiai sukurtą skatinti serotonino ir melatonino gamybą. Serotininas pelnytai vadinamas laimės hormonu, melatoninas – gero miego, o laimės lempų šviesos teigiamą poveikį jau yra įrodę ir moksliniai tyrimai.

Šviesos terapija sparčiai populiarėja visame pasaulyje kaip papildoma pagalba žmonėms, siekiantiems geresnės emocinės ir fizinės savijautos. Labai džiaugiamės, kad padedame atrasti šviesos naudą ir Lietuvos gyventojams.

Užsukite į mūsų studiją Vilniuje, Savanorių pr. 1 (PC “Helios” II aukšte), išbandykite patys arba dovanokite šviesos kursą artimiesiems.