“Kai “Sveika šviesa” puslapyje buvo paskelbta registracija norintiems nemokamai išbandyti LED šviesos terapiją (10 procedūrų per 2 savaites) – nedelsdama užpildžiau prašymą. Nesitikėjau, kad būsiu atrinkta – esu brandžiame amžiuje (55 m), galvojau kad grožio procedūroms registruosis daug jaunų žmonių, kuriems tikėtina bus teikiamas prioritetas. Todėl, nuoširdžiai apsidžiaugiau, kai sulaukiau skambučio su pakvietimu tapti testuotoju.

Sekančios 2 savaitės buvo nesibaigianti šventė 🙂
“Sveika šviesa” komanda – pačios spinduliuoja šviesą!!! Kaip gera ateiti ten, kur žmonės šypsosi, yra dėmesingi, linksmi, laimingi ir teikia puikų aptarnavimą! Ačiū Linai ir Rugilei už 2 nuostabias savaites!!! Kiekvieną dieną ateidavau su šypsena ir išeidavau su šypsena. Kiekvieną dieną ėjau pas Jus kaip į šventę 🙂 O išėjusi – linksma, besišypsanti ir laiminga – dalinau tą šventę kitiems. Mano veido oda gražėjo ir jaunėjo. Pokyčiai buvo akivaizdūs – veido oda palygėjo, pašviesėjo, tapo švelni, o pigmentinės dėmės akivaizdžiai pašviesėjo. Iš patirties žinau, kaip sunku yra sukovoti su pigmentinėm dėmėm – iki to buvau išbandžiusi ne vieną procedūrą, bet rezultatais nebuvau patenkinta. LED šviesos poveikis pranoko mano lūkesčius – net pamiršdavau panaudoti maskuojantį kremą pigmentinės dėmėms paslėpti, nes… jų nebesimatė 🙂
Aplinkiniai taip pat pastebėjo pokyčius, nors jie net nežinojo, kad lankausi grožio procedūrose. Gavau daugybę komplimentų, žmonės vis klausė – ką gi aš darau, kad taip gerai atrodau?

Šventė tęsėsi ir pasibaigus 2 savaičių procedūrų kursui:
Įdomu pastebėti tai, kad LED šviesos poveikis buvo labai akivaizdus po pirmų procedūrų ir pirmąją savaitę. Antrąją savaitę pokyčiai tarsi stabilizavosi. O po to, praėjus kokioms 3 savaitėms nuo procedūrų pradžios – vėl sustiprėjo poveikis, oda labai pajaunėjo.

Apturėjau netgi anekdotinę situaciją poliklinikoje – medicinos sesuo žiūrėjo į mane, į mano kortelę (kur įrašyta mano gimimo data), vėl žiūrėjo mane ir vėl į kortelę negalėdama patikėti, kol aš jai galų gale užtvirtinau, kad aš esu aš 🙂 Tada ji pasakė – na , negaliu patikėti, Jūs taip jaunai atrodot, galvojau gal Jūs esat tos Svetlanos dukra 🙂 Taip kad buvau pajauninta apie 20 metų :)Dar viena linksma situacija buvo susitikus drauges, kurių ilgai nemačiau. Viena iš jų, tik išvydusi mane sušuko – o kur tavo raukšlės?….:)

Kad šventė tęstųsi ir man ir kitiems:
Net nepastebėjau, kaip pradėjau pasakoti savo draugams ir pažįstamiems apie “Sveika Šviesa ” ir jos teikiamas paslaugas. Tą darau labai natūraliai – esu labai patenkinta rezultatais ir noriu, kad ši žinia sklistų, noriu kad žmonės sveiktų ir gražėtų natūraliai – su Šviesa.

Tikrai sugrįšiu, labai noriu išbandyti SAD šviesos terapiją, taip pat tęsti LED šviesos terapiją.
Esu be galo dėkinga visiems, kas prisidėjo prie “Sveika Šviesa” atėjimo į Lietuvą, dar kartą AČIŪ Rugilei ir Linai – esat puiki komanda skleidžianti ŠVIESĄ! Ačiū filmavimo komandai, ačiū kitoms testuotojoms – Ritai ir Anželai, buvo smagu susipažinti ir pasidalinti.”