“Grožio lempos man naujiena, apie jas sužinojau tik atėjusi į studiją. Kiekvieną pavasarį, atsiradus pirmiems saulės spinduliams, pradedu pastebėti, kokia stipriai nualinta oda tapo po šaltojo sezono: papilkėjusi ir išblyškusi veido odos spalva, patamsėję paakiai, padidėjęs odos jautrumas aplinkos poveikiams (nuolat raustanti oda).

Kadangi šį kartą žiemos pabaigoje pavyko apsilankyti šiltuose kraštuose, įdegis šiuos trūkumus gražiai „užmaskavo“, tačiau atsirado naujų problemų: strazdanos (net ant vokų) ir pigmentinė dėmė po akim, taip pat grįžus į šaltą klimatą ant lūpos atsirado didžiulė skaudanti herpio pūslė.

Buvo nutarta išbandyti raudoną, geltoną ir mėlyną LED šviesas vienu metu. Herpio pūslė sumažėjo ir susitraukė jau po pirmojo seanso ir netrukus visai pradingo. Po kelių seansų oda pradėjo rimti, spalva pasidarė lygesnė ir skaistesnė. Praėjus visą kursą ir nusiplovus įdegiui jau labai akivaizdžiai matyti, koks vientisas pasidarė odos tonas, oda daug mažiau rausta, susitraukė išsiplėtusios poros ties nosim, 70% sumažėjo hyperpigmentacija ant viso veido ir pašviesėjo pigmentinė dėmė po akim. Bet labiausiai mane nustebino, kokia minkšta ir švelni tapo oda, nuolat norisi ją liesti.

Specialiai viso kurso metu nenaudojau jokių papildomų priežiūros priemonių (serumai, kaukės, pilingai), tik savo įprastą kasdieninės priežiūros rinkinį (prausiklis, tonikas, kremas), kad pamatyčiau „gryną“ LED lempų poveikį. Oda atsigavo ir išgražėjo taip, kad dingo poreikis kasdien naudoti kreminę pudrą, o tai, aš sakyčiau, yra nuostabus rezultatas.”

Valerija

****

LED šviesos terapija pasaulyje vis plačiau naudojama sprendžiant įvairias odos problemas: aknę, ankstyvuosius senėjimo požymius, raudonį, jautrumą. Regeneruojantį LED poveikį jau yra įrodę ir moksliniai tyrimai. Labai džiaugiamės, kad padedame atrasti šviesos naudą ir Lietuvos gyventojams: grįžtančios klientės, besidžiaugiančios akivaizdžiais pokyčiais, mums yra dar geresnis įrodymas, nei mokslininkų išvados.

Užsukite į mūsų studiją Vilniuje, Savanorių pr. 1 (PC “Helios” II aukšte), išbandykite pačios arba dovanokite šviesos kursą artimiesiems.