“Labai džiaugiuosi turėjusi galimybę išbandyti SAD šviesos terapiją. Vos dešimties seansų kursas rimtai nušvietė pilką rudenį šviesesnėmis spalvomis. Į studiją SVEIKA ŠVIESA atėjau su dideliu noru pagerinti miego kokybę, nuvyti tolyn kas rudenį užklumpantį slogutį, depresyvias nuotaikas. Nors pokyčiai nebuvo žaibiški, t. y. po pirmo, antro seanso nejutau kažko labai ypatingo, visgi galutinis rezultatas nustebino ir nudžiugino: užmiegu daug lengviau, nubundu pailsėjusi ir išsimiegojusi. Ir net praėjus kuriam laikui eilinę niūrią dieną vis pagaunu save galvojant, kad visgi kiek daug šviesos aplink.

Smagus jausmas, ypač prisimenant, kaip sunkiai “pratempdavau” anksčiau tą tamsųjį metą.

Esu dėkinga ir dėmesingam, paslaugiam, įsiklausančiam ir išklausančiam studijos personalui, visada pasitinkančiam ir išlydinčiam su šypsena.”

__________________________________

Ačiū Vidai už atsiliepimą: mūsų ir būsimų mūsų lankytojų vardu. Žinome, kad vieno žmogaus pasidalinimas įkvepia sprendimų ieškoti ir kitus. Kadangi SAD šviesos terapija Lietuvoje – dar didelė naujiena, labai branginame tikrų lankytojų tikras istorijas.

Jeigu Jus:
✓ kamuoja nemiga,
✓ sunku užmigti vakarais ir keltis rytais,
✓ miego režimas sutrikęs, o miegas negilus,
✓ vargina slogios nuotaikos,
✓ slegia nerimas,
✓ dingęs gyvenimo džiaugsmas,
✓ padidėjęs potraukis saldumynams,
✓ per tamsesnes būsenas sudėtinga ne tik džiaugtis gyvenimu, bet ir atlikti kasdienes užduotis –

kviečiame išbandyti mūsų “laimės lempas”: itin ryškią SAD šviesą, specialiai sukurtą skatinti serotonino ir melatonino gamybą.
Serotoninas pelnytai vadinamas laimės hormonu, melatoninas – gero miego, o vadinamųjų laimės lempų šviesos teigiamą poveikį jau yra įrodę ir moksliniai tyrimai.

Šviesos terapija sparčiai populiarėja visame pasaulyje kaip papildoma pagalba žmonėms, siekiantiems geresnės emocinės ir fizinės savijautos, taip pat ieškantiems būdų padėti sau be vaistų: tiek sezoninės depresijos, tiek kitų emocinių sutrikimų atvejais.
Džiaugiamės, kad padedame atrasti šviesos naudą ir Lietuvos gyventojams.

Užsukite į studiją SVEIKA ŠVIESA Vilniuje, Savanorių pr. 1 (PC „Helios“ II aukšte), išbandykite patys arba dovanokite šviesos kursą artimiesiems. Tai pirmoji ir vienintelė šviesos terapijos studija Lietuvoje, sukaupusi ne vienerių metų patirtį ir žinių bagažą.
Jei šviesos terapijos poveikis pranoks Jūsų lūkesčius – jau galite įsigyti terapinį prietaisą ir namams ar biurui.